“Не має права”: Луценко відповів Зеленському щодо його відставки

Генеральний прокурор пояснив президенту, в якому випадку може бути звільнення.

Президент Володимир Зеленський ініціював звільнення Юрія Луценка, проте сам генеральний прокурор вважає, що глава держави не має права на це.

Про це він сказав у коментарі сайту theБабель передає Сегодня. Проте, він упевнений, що парламент не підтримає його звільнення.

“Президент не має права робити подання на моє звільнення. Щоб мене звільнити, потрібна моя заява або недовіра депутатів Верховної Ради”, – заявив Луценко.

Зазначимо, що в поданні президента вказується, що звільнення пов’язане з відсутністю у Луценка вищої юридичної освіти і відповідного мінімального п’ятирічного досвіду роботи в сфері права, що чітко регламентує закон України.

Як повідомляли новини “Сьогодні”, нещодавно генпрокурор розповідав, коли подасть у відставку (якщо не звільнять раніше), пославшись на норму закону. За його словами, після парламентських виборів він хоче піти в політику.

Водночас політологи Дмитро Васильєв і Віталій Бала в коментарі сайту “Сьогодні” спрогнозували, чи дасть Рада згоду на звільнення Луценка. На їхню думку, після провалу голосування за відставку міністрів оборони та закордонних справ, а також глави СБУ, не варто чекати від Ради чогось іншого.

Джерело

Share