“Не маємо права засуджувати”: Невзоров емоційно вступився за Україну в прямому ефірі

Як тільки останній російський солдат залишить Україну і Донбас буде звільнений, то Росія отримає право засуджувати офіційний Київ.

Про це в ефірі телеканалу “Дождь” повідомив публіцист Олександр Невзоров, передає “Діалог.UA“.

Нагадаємо, що недавно в Києві зняли з постаменту пам’ятник відомому російському генералу Олександру Суворову, через що в студії “Дождя” розгорілася запекла суперечка між Невзоровим і російським коментатором Уткіним.

На думку Невзорова, на даному етапі українцям все одно, хто несе “рускій мір”, так як він їм не потрібен і не влаштовує їх.

Однак Уткін не погодився з цим і повідомив, що рішення прибрати Суворова було прийнято не українцями, а Українською державою. При цьому він зазначив, що Українській державі завжди був притаманний “якийсь тупизм”.

У відповідь на це Невзоров поставив коментатора на місце і заявив, що російські громадяни зможуть засуджувати рішення України лише після того, як Росія перестане вбивати українців на Донбасі. І як тільки “останній покидьок забереться з тієї землі і там буде мир, то Росія отримає право на осуд рішень сусідньої держави”. Уткін, однак, не прийняв цю позицію і пояснив, що “Українська держава є безглуздою структурою протягом багатьох років”.

Джерело

Share