Не впадіть від побаченого! Психологічна позначка пройдена. Курс долара продовжує приголомшувати українців

В Україні офіційний курс долара і офіційний курс євро впали нижче психологічних позначок в 27 і 31 гривню соответсвенно.Національний банк України зміг знизити курс долара до гривні на 25 копійок, а курс євро – на 36.Після того, як гривня зміцнилася, курс валюти США відкотився від психологічної позначки в 27 гривень на 4 копійки.

На четвер, 7 лютого, Нацбанк встановив наступний курс долара і євро до гривні:Раніше повідомлялося, що Україна заполонила фальшива валюта, яка приходить з країн Європейського Союзу.

Силовики з банкірами запевняють, що липові долари разом з євро цілими валізами з нашої країни вивозять туди, де перевіряти справжність купюр не прийнято. А в Україні липові купюри найчастіше використовуються для хабарів.

Експерти заявляють, що сьогодні в обороті до 20% фальшивих банкнот.
«Вони переходять з рук в руки, змінюється з десяток власників, а більшість українців можуть зовсім і не помітити підміну. Це свідчить про те, що лише частина липових грошей потрапляє до банківських установ, де може бути виявлена ​​фальшивка. Хоча й то не завжди: є підробки настільки якісні, що навіть обладнання, встановлене в українських банках, їх не виявляє », – розповів фінансист Олексій Кущ.

Оперативники ж розповідають, що фальшиві купюри часто трапляються в хабарах, які дають українським чиновникам.«За чиновником в одній з мерій стежили кілька місяців, вирішили брати на гарячому, коли один з прохачів прийшов за зробленими документами. До кабінету нагрянули співробітники СБУ, був обшук, виїмка купюр.

Але, коли почали вважати, то з’ясувалося, що хитрий хабародавець приніс в конверті пачку фальшивих «зелених». В результаті відповідало не чиновниця, оскільки факт хабара підробленими купюрами не був зарахований, а хабародавець, адже йому світить покарання за розповсюдження фальшивих грошей », – зазначив співробітник Служби безпеки.

Джерело

Share