Неймовірний вчинок! Сакварелідзе показав як треба

Життя і обставини загартовують дітей з проблемних сімей більше, ніж мажорів, ботанів і амебоїдів, які випадково отримали мандат депутата, так прокоментував слова Третьякової про дітей з неблагополучних сімей, Давид Сакварелідзе. Подаємо його заяву в оригіналі, повністю:

Багато зустрічав дітей з дитячих будинків і інтернатських сильних духом з життєвою жилкою і мудрістю.
Ми не вибираємо ні батьків, ні сім’ю, ні країну, часто з підлими чиновниками, що розпоряджаються нашими долями.

Через мене пройшло чимало неповнолітніх засуджених за тяжкі та особливо тяжкі. У 2011-му році вирішив зібрати 25 таких складних пацанів. Організував для них спеціальну програму – summer school в літньому “таборі патріотів” (так вони назвалися). Все було дуже просто: кожен день особисто привозив до них двох успішних людей з різних сфер: пластичний хірург, ювелір, рятувальник, військовий, ресторатор, доктор швидкої, банкір, священик.

Логіка була простою: у всіх є право на помилку, а також право на вибір щастя і успіху. Серед виступаючих не було ні Стенфордських, ні Гарвардських. Такі ж як вони – люди, які зробили себе самі.

Особливим гостем на прохання хлопців був Каха Бендукідзе. Він охоче погодився після першої ж моєї смс.

Упевнений, що на велику частину дуже непростих слухачів, ми змогли вплинути позитивно. Всім зняли умовний / випробувальний термін і судимість. Хтось вибрав собі і професію. З ними у мене до сих набагато більше спільного, ніж з офігівших від смердючих чиновницьких кабінетів кретиноїдівв. Стусан під зад і викинути подалі від соціуму шкідників!

Також, варто зазначити, що ще на початку червня, Сакварелідзе виступив із критикою офісу Генпрокурора:

Колишній заступник генерального прокурора України Давід Сакварелідзе заявив, що після того, як Офіс генпрокурора України очолила Ірина Венедіктова, відомство не показує відчутних результатів.

В органах прокуратури України “твориться якийсь хаос”. Таку думку у програмі “Свобода слова Савіка Шустера” висловив колишній заступник генерального прокурора України Давід Сакварелідзе, коментуючи роботу Руслана Рябошапки та Ірини Венедіктової на посаді генпрокурора.

“Думаю, Рябошапка – порядна людина, але виявився недостатньо злим і швидким… У тому контексті він не врахував, що у нього взагалі не було часу. Він вчився бути прокурором, але на це теж не було часу: люди вимагали результатів і посадок, а [команда Рябошапки] почала заглиблюватися в технічні процеси реорганізації прокуратури”, – зазначив Сакварелідзе.

На його думку, Рябошапці варто було “запустити роботу груп, які б працювали на результат”.

“Що стосується Ірини Венедіктової, то я поки взагалі не розумію, що там діється… І реформи немає, і зрушень немає, і якихось відчутних результатів немає. У правоохоронній системі, у прокуратурі в цьому випадку, коїться якийсь хаос… Тобто це якийсь залишок хаосу, який ніяк не може кристалізуватися в нормальний робочий орган. На жаль”, – підсумував він.

Джерело

Share