“Немає ніяких 24% та 73%”: Названі реальні результати голосування за Порошенка та Зеленського

Далеко не так багато українців підтримали кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка , як каже статистика.

Згідно з даними ЦВК, після підрахунку 100% бюлетенів, Володимира Зеленського підтримали 73,22% виборців, а чинного главу держави Петра Порошенка підтримали 24,45% громадян. Керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін на своїй сторінці у соцмережі Facebook назвав реальні показники, які помітно змінюють ситуацію.

1

“Немає ніяких 24% підтримки у Порошенка. Немає ніяких 73% підтримки у Зеленського”, – написав експерт, пославшись на дослідження психолога Олександри Азарової. Цифри, які раніше проігнорували ЗМІ, вражають. Величезна частка українців просто відмовилася голосувати.

1

Як виявилося, раніше експерт нагадала в соціальній мережі про те, що далеко не всі українці вирішили проголосувати у другому турі. 38% виборців 21 квітня не ходили на виборчі дільниці. Таким чином, реально за Володимира Зеленського проголосувало 45,38% населення України. Навіть так гуморист впевнено перемагає, адже його конкурент Петро Порошенко набрав лише 15,68%.

1

Олександра Азарова зазначила, що неправильно ділити Україну на 75% і 25%, орієнтуючись на голосування. Адже за її розрахунками, зі 100 людей в одній маршрутці їхатимуть, приблизно, 15 прихильників Порошенка та 45 прихильників Зеленського і ще близько 38 осіб, які не визначились з вибором.

“Вибачте мене за трохи грубий підрахунок. Мені тут написали, що було ще 3 млн чоловік, які не мали можливості проголосувати. Це 10%, це істотно. Але головною суті це не міняє – ми не знаємо позиції майже половини громадян України”, – підсумувала психолог у соціальній мережі.

Джерело

Share