Ні в чому собі не відмовляй! Український лікар показав свою злиденну зарплату!

З цієї суми стягнули 4351,84 гривень. Зокрема, гроші пішли на: податок – 1289,43 грн; військові збори – 107,45; виконавчий лист – 2883,32 гривень (видається на підставі рішень, вироків та інших судових актів, які підлягають виконанню); на профспілки -71,64. На руки лікар отримав 1500 гривень. Сума до видачі в результаті вийшла 1311, 68 гривень – близько 46,38 доларів. Якщо додати ту суму, яку він отримав на руки, то виплата становить близько 99 доларів.

Судячи з матеріалу інтернет-видання “Україна-Центр”, Клянчін є головним лікарем Кіровоградського обласного кардіодиспансеру. Він працює кардіохірургом. Чоловік також є переселенцем з Луганська. Таким чином, український кардіохірург за місяць роботи отримав менше 50 доларів.

У коментарях користувачі обурилися такою “жебрацької” зарплати лікаря.

“Соромно жити в країні, де прибиральниці і продавці отримують більше лікарів – людей, які рятують життя”, “Лікар не живе на цю зарплату, всі про це знають”, “Відповім по-секрету: на таку зарплату ніхто не проживе”, “Ні в чому собі не відмовляй “, – написали користувачі.

Джерело

Share