Ніна Матвієнко: Я знаю, хто вороги, — наша еліта

Наталья Юсупова – волонтер, пишет в своем блоге, что уже не первый год в сети обсуждают «проповедь» народной артистки Украины Нины Матвиенко в жанре «русского мира». Все это делает она в образе проповедницы, которая проклинает Бога за то, что сыновья Украины идут на братоубийственную войну за Путина, Порошенка, Ахметова и Коломойского.

Но жаль, что у Матвиенко так болит сердце за детей Украины, что она ни разу не проведала солдат в госпитале. Получается, что уже пятый год мы хороним украинцев, видим как они страдают, но еще ни разу не слышали, что кто-то жалуется на то, что защищал свою землю и воевал против «братьев», — пишут в блоге.

Певица говорит, что во всем виновата Украина, которая пошла на русских, развязала войну.

«Подобные высказывания – это позор и ложь», – пишет блогер.

Alina Havriluk: Стара дурепа..відспівалася,вже.Ач,Украіна винна,а москалі-брати.Що,вона,меле?Хоч Тоня-патріотка…не слухаю,цю придуркувату,більше.

Иван Солоденко: Я коли вперше дивився це інтерв’ю думав що в цеї жіночки немає розуму. Не голодна заїлася. Це було під обстрілами в 14 році.

lvn152: Відзомбована » народна» артистка ! Чи дурна, чи прикидається ? Так образити тих, хто поліг за Україну…

Роман Хіць: Кажуть, якщо Бог наділяє людину якимось даром надзвичайно, то щось забирає в неї, тобто закони збереження ще ніхто не відміняв і відмінити не може! Так і тут! Дав Бог голос, так натомість забрав розум! Хіба наші хлопці пішли вбивати «братів» на їх територію? І Майдан піднявся хіба не через побиття хлопців-студентів і європейську інтеграцію? А хіба ці «»брати» , візьмемо тільки проміжок 100 років, не знищили мільйони наших братів? Згадайте 33 рік, згадайте період другої світової, згадайте післявоєнну боротьбу УПА і вивезення в Сибір сотень тисяч українців із Західної України! Це тільки штрихи, а не повна картина діяльності «братів». Так що колись дуже шановна, а зараз малошановна Ніна Митрофанівна, якщо немає у вас знань і розуму, то не треба лізти куди не слід! І вважати за братів нащадків монголо-татар і угро-фінських племен може тільки безграмотна людина! Ось так то!

Джерело

Share