“Ніяких роз’яснень про причини”: Безліч українців уряд залишив без пенсій

В Україні спалахнув масовий скандал через невиплачені пенсії переселенцям, передає Корупція.Інфо

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова повідомила, що її буквально завалили дзвінками і повідомленнями пенсіонери, яким припинили пенсійні виплати. За словами чиновниці, людям не дали жодних роз’яснень про причини призупинення.

«Як відзначають пенсіонери-переселенці, в зв’язку з невиплатою в травні поточного року пенсії вони звернулися до органів Пенсійного фонду України, в яких перебувають на обліку як одержувачі соціальних виплат. Йдеться про міста Бахмут, Покровск, Суми, Львів, Миргород. Однак, ніяких роз’яснень про причини невиплати пенсій їм надано не було. »

Людмила заявила про те, що вже звернулася до председаля Песіонного фонду з даною проблемою. Виявилося, що виплати були припинені через процес перевірки людей, які мають статус внутрішньо переміщеної особи. За словами омбудсмена, найближчим часом проблема буде вирішена і українці зможуть отримати свої гроші.

«Глава Пенсійного фонду запевняє, що на наступному тижні все увійде в штатний режим і всі ВПЛ отримають виплати, можливо, деякі зі зміщенням на день-два».

Денисова закликала українців також тримати ситуацію під контролем, якщо виплата проведена не буде – обов’язково звернутися на гарячу лінію.

«Якщо ви опинилися в подібній ситуації і вам не була виплачена пенсія – залишайте скарги на «гарячу» урядову лінію 15-45, а також на «гарячу» лінію Пенсійного фонду за номером: 0 800 503 753».

 

Share