“Ніякої паніки”: Полтава прокоментував результати першого туру

Під час війни, під час того, що зараз відбувається в цій розкраденій країні, весь негатив людей на Президентові. Це просто в нас у крові – звинувачувати когось одного. Якийсь умовний цар, який не зробив добре.

“Ви серйозно вважаєте, що те, що Порошенко вийшов до другого туру – це погано? Погано – це коли б Зеленський був у першому турі, якби він одразу став зараз Президентом. Погано – це якби в другому турі були Зеленський і Тимошенко. Давайте реально. Ви розумієте, що під час війни, під час того, що зараз відбувається в цій розкраденій країні, весь негатив людей на Президентові. Це просто в нас у крові – звинувачувати когось одного. Якийсь умовний цар, який не зробив добре. І так думає більшість, взагалі, більше ніж ті 30%, які проголосували за Зеленського, перекладають усі проблеми на чинного Президента. Тому, за цих умов, – а ще враховуйте і російську кампанію проти Президента, як інші кандидати працювали проти нього, але, незважаючи на це, він вийшов у другий тур”, – заявив на своєму каналі блогер Андрій Полтава – пише 5 Канал.

І додав: “Зараз ці декілька тижнів будуть дуже важливими і треба буде продовжувати ту роз’яснювальну роботу, яку ми робили до цього. Одразу хочу наголосити – не треба ображати нікого, це неправильний підхід, абсолютно. Так сталося, що нам доводиться жити всім разом в Україні. Люди по-різному сприймають життя, їх розумовий стан дуже диференційований і в дуже в широкому діапазоні. Тому я взагалі дуже щасливий, що за Зеленського взагалі не 87%, як на Росії”.

Докладніше дивіться у повному відео:

Джерело

Share