Нова витівка Зеленського вразила українців, відео облетіло мережу: “І це наш президент!”

Українці в мережі відреагували на жарт Володимира Зеленського на адресу глави Офісу президента Андрія Богдана

Все сталося на брифінгу з нагоди початку роботи Вищого антикорупційного суду (ВАКС) у четвер, 5 вересня.

Зеленський жартівливо дорікнув Богдана в тому, що вони ніяк не можуть переїхати з Банкової: “Хочу вас привітати, шановні судді, дорогі українці, Шановні журналісти, шановна голова суду. Я вас вітаю. За один місяць ця чудова будівля, зробили ремонт, Я вас вітаю з відкриттям роботи Вищого антикорупційного суду. До речі, хотів би сказати Андрію Богдану, голові нашого Офісу, ти бачиш, пане Богдане, як люди, ми не можемо переїхати, а люди за один місяць роблять ремонт».

На це Богдан відповів із залу: «У нас немає грошей».

«Так, у нас немає грошей. Ми раді, що ми вам допомогли. Я хочу, щоб ми аплодували кожній людині, яка це зробила, і нарешті в Україні запрацював Антикорупційний суд», — додав Зеленський.

Відео виступу Зеленського з’явилося на офіційній сторінці ОП в Facebook. Українці в коментарях почали обговорювати успіхи та невдачі президента і його команди.

“Кожен день гинуть наші діти ,а воно рже! Ще знаходяться ідіоти,які йому дякують! Що з нашими людьми!Що з Нашою Україною твориться!”, “Легко приписувати роботу інших собі… А потім сміятися за спиною і корчитися разом з Богданом”, “Наш Президент – молодець, не соромно за нього.Він наша гордість. Нехай і надалі буде так”, – розділилися українці.

Також раніше повідомлялося, що глава Офісу президента Андрій Богдан дивно поводився під час виступу п’ятого президента України, голови партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка з трибуни парламенту. На записі видно, що Богдан неодноразово піднімав вгору руки і сміявся. Недалеко від нього сидів Володимир Зеленський, який посміхався і закривав обличчя руками.

Джерело

Share