Новинський пропонує поліцейським, які били активістів на Подолі, кращих адвокатів

Глава фракції “Опозиційний блок” Вадим Новинський пропонує співробітникам поліції, які побили активістів у Києві 9 лютого, надати “найкращих адвокатів” для захисту в суді.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав на сторінці в Facebook 12 лютого.

“Сьогодні ми є свідками політичного тиску на тих, хто, виконуючи свій професійний обов’язок, не дав можливості технологам Петра Порошенка зробити відверту провокацію.

Поліція відмовилася грати в брудні політичні ігри і не стала потурати пристрастям агресивних “активістів” з-поміж опікуваних владою націоналістичних угруповань. (…) Очевидно, що це страшно не сподобалося тим, хто віддає націоналістам команду “фас!”. Проти деяких співробітників поліції порушено кримінальні справи”, – пише Новинський.

Голова фракції “Опоблок” також зазначає, що тих, проти кого не порушили кримінальні справи, “в гірших традиціях сталінських часів змусили відмежуватися від товаришів і від своїх поглядів”.

“Влада не помічає, як сама сприяє вседозволеності крайніх радикалів і демотивує правоохоронців. У цій ситуації я вирішив запропонувати допомогу тим, проти кого влада обрушила свої репресії. Я готовий надати співробітникам поліції, які перебувають під слідством, найкращих адвокатів”, – пише він.

1

Джерело

Share