“Ну, ідіот! Яка сусідня держава?!”: Одіозна регіоналка влаштувала скандал на російському телебаченні

Одіозна екс-регіоналка Олена Бондаренко, яка втекла до Росії, вступила в перепалка із українським політологом Василем Вакаровим через прагнення українців здобути автокефалію своєї церкви і заявила, що не вважає країну-агресора сусідом України, адже спочатку Київська Русь була єдиною, передає Корупція.Інфо.

Соратниця колишнього президента Віктора Януковича також дозволила собі образити свого опонента і влаштувала справжню істерику в ефірі пропагандистської програми «Недільний вечір з Володимиром Соловйовим» на телеканалі «Росія 1».

Зокрема, її бурхливу реакцію викликало пояснення Вакарова того, чому влада України вирішила ініціювати розгляд питання про створення помісної церкви.

«Є ініціатива політиків, які кажуть: «У нас в Україні є проблеми з нашим сусідом, із Російською Федерацією. Ми воюємо, він агресор, окупація і так далі». Як їх регулювати? Це проблеми політиків. Вони ініціюють дане питання. Ми обговорюємо», – зазначив він, давши зрозуміти, що незалежність церкви від Москви – це один з головних запитів суспільства в умовах війни.

Однак Бондаренко надто розлютила дана заява її співрозмовника і вона перейшла на крик та образи на його адресу.

«Ні, ну чистий ідіот! Колиска православ’я – Київщина! Ну, ідіот! Я просто не можу це слухати! Яка сусідня держава?! Колиска православ’я – Київська Русь!» – обурилася скандальна екс-регіоналка.

У свою чергу, Вакаров відповів їй, що також не має бажання слухати її аргументи, назвавши їх маячнею, яку вона озвучувала протягом п’яти років з екранів українських телевізорів, коли перебувала при владі.

Share