“Одеса – не Україна”: Жванецький приголомшив заявою

Михайло Жванецький в ефірі телеканалу “Россия24” зробив важливу заяву.

Народний артист Михайло Жванецький в коментарі телеканалу “Россия24” заявив про те, що Одеса – це не Росія і не Україна. Для нього це окрема країна. Про це пише Сергій Стерненко на своїй сторінці в Фейсбук передає Politeka.

В блозі повідомляється, що історія з путінським орденом для Жванецького стає все цікавішою. Сам артист в черговий раз нагадав, що нагороду від Путіна отримав саме за Одесу.

“Користуючись такою нагодою, як зустріч з царем країни-бензоколонки, Михайло Михайлович міг би проявити свою любов до Одеси та одеситів, і попросити звільнити полонених українських моряків, серед яких і одесити. І які сьогодні вже сотий день незаконно утримуються російським режимом … але любити Одесу з Москви в позі схилившого голову перед кремлівським тираном, очевидно, для нього приємніше”, – повідомляє Сергій Стерненко.

Крім того, блогер пише про те, якщо Михайло Жванецький для когось є символом Одеси, то їм має бути соромно. Якщо для когось символом Одеси є не ті, хто віддавали за неї життя і здоров’я, а ті, хто беруть нагороди від людини, бачать Одесу тільки в складі російської імперії, то це вирок для таких “одеситів”.

Також Сергій згадує про те, що громадянина РФ Жванецького підтримав громадянин РФ Геннадій Труханов.

“Тих, хто обурився путінським орденом, Труханов назвав “полуграмотные недоросли и мерзавцы”, що з вуст цього кривавого антиукраїнського мера звучить виключно як комплімент. І в черговий раз розставляє всі крапки над “і”. Також Геннадій наказав департаменту туризму організувати святкування дня народження сатирика. За наші гроші 😉”, – пише Сергій.

В підсумку Сергій Стерненко повідомляє про те, що Національний Люстраційний Комітет звернувся до РНБО, Володимира Гройсмана, Петра Порошенка, Служби безпеки України та Петра Цігікала з вимогою заборони в’їзду для Жванецького на територію України.

“Він не громадянин України, і його висловлювання і нагородження можуть негативно вплинути на суспільно-політичну ситуацію всередині країни і якщо СБУ дійсно не допустить вже скандального сатирика в країну, це буде єдиним правильним рішенням в цій непростій ситуації”, – пише блогер.

“Чекаємо розвитку подій. Ніяких виправдань не може бути для тих, хто поклоняється агрессору. Без вийнятків і знижок на вік і творчість. Тепер питання Жванецького це не просто про якісь чергові гастролі чергового росіянина. Це вже питання принципу і самоповаги”, – підсумував Сергій Стерненко.

Джерело

Share