Один українець потрапив до списку найбагатших людей планети: його грошей вистачить на всю країну

Авторитетне американське видання Bloomberg оновило рейтинг мільярдерів, у якому знайшлося місце і українському бізнесмену Рінату Ахметову

До того ж, Ахметов став єдиним представником України в рейтингу Bloomberg Billionaires Index.

Його статки оцінили в $5,71 млрд. У рейтингу Ахметов зайняв 307-ме місце.

Як зазначають у виданні, за останній період український бізнесмен втратив $13,8 млн.

Але за рік його статок загалом зріс на $994 млн.

Ринат Ахметов

А ось найбагатшою людиною в світі лишається засновник компанії Amazon Джефф Безос. Чиста вартість статків засновника Amazon 16 липня вранці зросла до 150 млрд доларів.

Другим у списку багатіїв йде засновник Microsoft Corp. Білл Гейтс. Але його статки на 55 мільярдів доларів менші, ніж у Безоса.

Сам же 54-річний Безос став найбагатшою людиною в сучасній історії.

Варто зазначити, що поріг входу до рейтингу – $3,9 млрд. саме стількома коштами володіє «найбідніший» мільярдер, який посів 500-у сходинку. Ним став американський бізнесмен Арчі Еммерсон.

1

Нагадаємо, у понеділок, 9 липня, у рейтингу найбільш багатих людей у світі за версією Bloomberg відбулися зміни.

Вперше на третє місце вийшов Марк Цукерберг, 34-річний співзасновник Facebook. Станом на 9 липня, його капітал оцінюється в 81,6 мільярда доларів. З початку нинішнього року Марк став багатшим на 8,8 мільярда доларів.

Легендарний американський інвестор Уоррен Баффетт, якого Цукерберг відтіснив на четверте місце, відстає від нього тепер на 400 мільйонів доларів. А от у порівнянні з початком року Баффет втратив 4 мільярди 80 мільйонів доларів.

Share