“Ой, а ви з України? А сало з собою взяли?”: росіяни спробували підколоти українку, та гідно поставила їх на місце

Блогер Катерина Золотарьова розповіла про неприємний інцидент, який з нею стався на одному з курортів Кіпру, передає replyua.net . Так, на своїй особистій сторінці в «Фейсбук» жінка розповіла про хамську поведінку росіян . За її словами, росіяни грубо висловлювалися на адресу українців, постійно намагались підколоти щодо політики. «При цьому ще й нав’язливі. «А ви з України? А що там у вас, все так жахливо, як наші показують? А що, в Києві правда немає води? А що там з клоуном вашим, ахахахаха, а навіщо ви його вибрали, ахахахаха», ну і все в такому дусі», – пише Катерина.

Жінка також зазначила, що діти також не особливо відрізнялися від дорослих і постійно намагалися зачепити українців. «Ой, а ви з України? А сало з собою взяли?», – якийсь малолітній оху*вший п*здюк Саші біля басейну», – обурливо пише Золотарьова. Українка не стала терпіти подібне хамство, і швидко поставила росіян на місце.

«У відповідь на репліку з салом п*здюк побіг шукати під ліжком у батьків “бояришник” з матрьошками, наприклад. У відповідь на клоуна я нагадала, ху із ріал клоун на світовий політ. арені, що носить взуття з потрійними прихованими платформами і каблуками, ізгой і тускла моль, яка будує з себе великого мачо. Ну і так далі. Тут я не заради приведення діалогів з ними пишу цей пост. А заради пам’ятки собі самій, що наступного разу таки варто приділяти час вивчення питання наявності російських там, куди летиш», – підсумувала Катерина Золотарьова.

Джерело

Share