“Олег! Олег, винєси козла! Олег!.. ” Юрій Луценко відреагував на критику Мережі стосовно скандального відео з його дружиною у Верховній Раді

Генеральний прокурор України Юрій Луценко відповів на критику журналістки Марини Данилюк-Ярмолаєвої на адресу його дружини, народного депутата від Блоку Петра Порошенка Ірини Луценко.

Пише http://viche.net.ua

Свою вілповідь Генпрокурор написав під постом журналістки у у Facebook.

“1. Коли твій мен – Генпрокурор, а ти офіційний представник Президента в Раді, то ретельно фільтруй коментарі. 2. Нестриманість і стріми подарували чорним технологам на вибори круту “фішку”, як показати, що “Порошенко дорівнює Януковичу”, про вседозволеність і безуспішну боротьбу з козлами з 2004 року. 3. Всі жінки в політиці якісно тюнингуют обличчя у хірургів, а всередині однаково “батя, я намагаюся”, – написала вона.

Через деякий час Луценко залишив свій коментар під постом Данилюк-Ярмолаєвої.

“1. Янукович не має монополії на жодне українське слово. 2. Люблю політиків, які щирі в діях і висловлюваннях. 3. Моя дружина – справжня. У словах обходиться без піарників, на обличчі – без хірургів”, – заявив Генпрокурор.

5 жовтня народний депутат України, дружина Генпрокурора Ірина Луценко словами “Олег, винеси козла!” закликала свого колегу з БПП Олега Недаву винести з президії Ради народного депутата Юрія Левченка.

1

 

Share