Олена Кравець розповіла, скільки заробляє в “95 Кварталі”: “Хочеться більше”

Актриса студії “Квартал 95” Олена Кравець змушена багато працювати, щоб отримувати пристойні гроші

Днями єдина жінка в команді Володимира Зеленського розкрила делікатні подробиці своєї роботи. Так в одному з інтерв’ю знаменитість розповіла журналістам про свою зарплату в найбільшій гумористичної компанії України. Повідомляє politeka.net

Під час бесіди Олена Кравець не захотіла називати конкретні цифри. Тим більше, що розмір її гонорару постійно змінюється. Актриса поділилася, що зарплата “кварталівців” залежить від кількості концертів команди. Чим більше гумористи виступають на сцені, тим більше отримують грошей.

Олена Кравець уточнила, що отримує трохи більше середньої зарплати в Україні. Але цих грошей вистачає не завжди. «Скажімо так, мені достатньо для щастя, але хочеться більше», – підкреслила актриса.

Знаменитість також розповіла, за що саме отримує гроші в “Кварталі 95”. Як виявилося, Володимир Зеленський цінує її, як актора, але не як автора. Жарти керівництво компанії Олені Кравець не оплачує. Незважаючи на це, шоувумен продовжує складати.

«Я пишу в стіл. Ніхто цього не читає. Іноді можу написати щось особисте в щоденник », – зізналася актриса.

Олена Кравець також розповіла, як записана в трудовій книжці. Докумен говорить, що вона працює «актрисою розмовного жанру». При цьому у знаменитість не отримала акторську освіту.

Раніше актриса студії «Квартал 95 »зворушливо поділилася своїми емоціями про відносини. 23 лютого вона опублікувала на сторінці в Instagram архівне відео, на якому під звуки фортепіано прочитала вірш про любов.

«Хлопці з фан-клубу нагадали, як це було в 2015, здається … Проект« Вірші. Листи. Джаз »від @svitloconcert. Белла Ахмадуліна. Тоді це був новий досвід і перший вихід за межі звичного жанру. Пам’ятаю, як було цікаво і трохи страшно. Як під водою з аквалангом. Хвилююча почуття занурення в глибину текстів. Треба повторити як-небудь 🙂 », – зазначила Олена Кравець в описі.

Джерело

Share