Олена Зеленська: «Через жарти над Кадировим нам довелось наймати охоронців»

У 2014 році Володимиру Зеленському та його дружині довелося найняти охорону після того, як шоумен зі своїми колегами пожартували над головою Чеченської республіки Рамзаном Кадировим.

Про це Олена Зеленська розповіла в інтерв’ю The Daily Beast.

За словами дружини новообраного президента України, після невдалої замальовки її чоловіка в інтернеті було опубліковано відео, на якому чеченці загрожують Зеленському і “радять готуватися до холодної землі”.

«Ми досі не знаємо, чи була загроза реальною або наші правоохоронні органи намагалися налякати нас історіями про те, що чеченські злочинці приїжджають в Київ, щоб переслідувати нас», – сказала Зеленська.

Вона також розповіла, що згодом зняла свою охорону, залишивши охоронців для своїх дітей, які, за її словами, стали справжніми членами сім’ї.

Як відомо, у 2014 році в ході одного з концертів “Студія Квартал-95” продемонструвала ролик, на якому плаче Рамзан Кадиров. Зеленський прокоментував ці сльози, як «жаль про знесення пам’ятника Леніну у Харкові».

Кадиров розцінив це як насмішку над його святинями народу. Згодом Володимир Зеленський був змушений вибачитися за свій жарт.

Джерело

Share