“Ось чим це могло закінчитися. І не факт, що цього ще й не станеться”: Муждабаєв закликав Україну відмовитися від Євробачення

Винною у скандалах на Національному відборі на Євробачення-2019 є комісія, яка проводила відбір учасників. У зв’язку з напруженою ситуацією Україні варто відмовитися від участі в міжнародному конкурсі у цьому році.

Про це у коментарі OBOZREVATEL заявив кримськотатарський журналіст, заступник директора телеканалу ATR Айдер Муждабаєв, який зазначив, що з такими учасниками Нацвідбір був приречений на скандал.

“В усьому, що сталося, винні ті, хто проводив відбір. Винні в цьому конкретні люди, які включили до складу артистів, з яких обирати нікого, там практично всі гастролюють в Росії. Нацвідбір не міг не закінчитися скандалом, він був приречений”, — каже Муждабаєв.

При цьому журналіст заявив, що вибір конкурсної комісії може завдати шкоди національній безпеці України.

“Припустимо, що на Євробачення приїздить співачка, будь-яка, і на прес-конференції в Тель-Авіві заявляє, що у нас громадянська війна, ми з Росією не воюємо і анексії Криму не було. І весь світ дивиться на те, як офіційна представниця України на міжнародному пісенному конкурсі таке заявляє. Так що тоді, бреше Порошенко? Чому нас обманює Клімкін? Ось, проста людина з України приїхала і каже, що війни немає. Ось чим це могло закінчитися. І не факт, що цього ще й не станеться”, — пояснює він.

Муждабаєв впевнений, що, незважаючи на заяви MARUV, співачка продовжить свої гастролі в Росії.

“Бо переможниця Нацвідбору хоч і каже, що готова відмовитися від гастролей в Росії, але ми знаємо, що їхні слова недорого коштують. Наприклад, я впевнений, що вона не готова відмовитися від жодних гастролей, бо знаю їхню любов до грошей, а в Росії вчетверо гонорари більші, і вони ж не просто так туди їздять. Тому зараз вона наговорить все, що завгодно, але немає жодних гарантій того, що в якомусь інтерв’ю вона від імені України не озвучить якусь суперечливу позицію, про яку нашого міністра закордонних справ або президента будуть постійно перепитувати. Це страшний ризик для нашої держави”, — стверджує він.

На думку журналіста, з комісією, яка проводила відбір конкурсантів, необхідно розірвати контракт, а Україні відмовитися від участі у Євробаченні-2019.

“Ми і так достатньо дров наламали, я впевнений, що хто б туди не поїхав, все одно буде скандал”, — заявив Муждабаєв.

Джерело

Share