От і все! Кума Порошенко спішно покuнула Україну с награбленими мільярдами…

Розслідування, пов’язані з главою Нацбанку Валерією Гонтаревої і її партнерами, зрушили з мертвої точки…

Минулого тижня СБУ затримала директора департаменту платіжних систем НБУ Сергія Шацького за звинуваченням в отриманні хабара в $ 25 тис.

Підлеглий Валерії Гонтаревої вимагав гроші від керівника приватної компанії за реєстрацію платіжної системи «Платісервіс», передає EJ

На сайті НБУ повідомляється, що система була зареєстровано 24 січня 2017 року і призначена для переказу готівки і безготівкових платежів в межах України.

Як встановили в Генпрокуратурі, дозвіл чиновник Нацбанку видав за подяку в сумі $ 35 тис. Судячи з усього, Шацький взяв у комерсантів $ 10 тис. Передоплати, а залишок йому передали після виконання «роботи». За іронією долі, Шацький відповідав в Нацбанку за розвиток безготівкових платежів і втілював в життя завдання Гонтаревої щодо обмеження розрахунків готівкою, але подяку за послуги взяв кешем.

Шацький також підпорядковується першому заступнику голови НБУ Якову Смолію. Не виключено, що мета правоохоронців – не стільки сам начальник департаменту, скільки отримання більш детальної інформації про корупцію серед вищого керівництва НБУ – Гонтаревої і її підлеглих.

Крах «Платинума»: держава заплатить мільярди за «короткозорість» НБУ

У тому, що збір інформації щодо «діяльності» Валерії Олексіївни ведеться повним ходом, сумніватися не доводиться. Наприклад, важко уявити, що ГПУ, НАБУ і СБУ не помітили, що присходят з «Платинум Банком».

Керівництво Нацбанку, мабуть, не помітило існування масштабної фінансової піраміди. Уже в жовтні 2015 г. Можна було припустити, що «Платинум» не виживе, тому що не здатний повертати депозити. Мобільний оператор «МТС Україна» безуспішно намагався забрати вклад на 250 млн грн, але представники «Платинума» викручувалися, як могли, стверджуючи, нібито керівництво банку не мало права залучати такі великі кошти без узгодження з наглядовою радою. Невже Нацбанк про це не знав?

Джерело

Share