Пам’ятаєте, друзі, як в червні, сколихнула ситуація з кіборгом ДАП, якого відмовилась лікувати така собі Анна Губарєва – історія отримала продовження

Рубрика “Бл………дь!”

Пам’ятаєте, Друзі та Побратими, як в червні цього року всіх нас, небайдужих громадян, сколихнула ситуація з Кіборгом ДАП Віталієм Драганом, якого ВІДМОВИЛАСЬ лікувати така собі Анна Ґубарєва за те, що Віталій “убивал на востоке “братский народ”? А у Віталія рак…

Так от: після того як ми здійняли неабиякий рейвах в ЗМІ та соцмережах – Ґубарєву звільнили з інституту раку, а ми з почуттям виконаного обов’язку взялись за інші важливі суспільно-політичні справи. АЛЕ!

Перед вами наказ директора Інституту раку пана Колесніка, згідно з яким Ґубарєву не просто поновили – її ПІДВИЩИЛИ, призначивши не куди-небудь, а в комісію з питань етики. ЕТИКИ!!!!

1

Людину, яка “дуже етично” ВІДМОВИЛА в лікуванні нашому ЗАХИСНИКУ! Ну що за бардак??? Що за безмеж??? Що за нах.й, вибачте на слові??? У мене просто немає слів… Злість і біль. Ну що – починаємо другу хвилю зла та обурення. Репост вітається. Дякую!

ВАЖЛИВО! ПОКИ ПИСАВСЯ ПОСТ! 

Скандально відому лікарку Київського інституту раку Анна Ґубарєву, яка в червні цього року відмовилась лікувати Кіборга ДАП Віталія Драгана — ВДРУГЕ звільнили!

В тому ж червні, через потужний розголос в небайдужому середовищі, Ґубарєву звільнили вперше, але сьогодні, 13.08.2018, стало відомо про навіть не поновлення — підвищення Ґубарєвой, яку призначили в комісію з питань ЕТИКИ того ж Київського інституту раку.

Ну, ми з вами спільно ЗНОВУ підняли рейвах — і от буквально щойно, о 21:30 в.о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун повідомила про звільнення Ґубарєвой. Всіх вітаю і дякую кожному хто допоміг відстояти справедливість! Разом сила — працюємо далі!

Share