Пам’ятаєте полтавську суддю Ларису Гольник. Яка пішла проти системи і її разом з чоловіком за це жорстоко побили

Пам’ятаєте полтавську суддю Лариса Гольник. Міський голова Полтави Олександр Мамай пропонував їй хабар, щоб вона прийняла «потрібне» рішення.

Гольник відмовилась і розповіла про це всій Україні. Наприкінці минулого року її разом з чоловіком жорстоко побили — так відплачували за принциповість та непоступливість.

Я вирішив з нею зв’язатись та поцікавитись, чим вона зараз займається. Виявилось, що останній рік Лариса перебуває в постійних судових процесах, в які її загнав «любий друг» Мамая та колега-суддя Олександр Струков.

Більше того, 2 серпня Вища рада правосуддя заблокувала Ларисі Гольник можливість стати суддею новоствореного Антикорупційного суду.

А Петро Порошенко вже більше 6 місяців не видає указ про призначення Гольник суддею безстроково, хоча відповідне рішення ВРП вже давно схвалила.

Фактично, зараз Лариса Гольник залишається суддею без повноважень. А відтепер ще й без права стати антикорупційним суддею. А кого вони тоді будуть туди набирати? Чаусів з трилітровими банками на задньому подвір’ї? І все це за те, що вона вирішила йти проти системи, не брати хабарів та викривати корупціонерів.

ЇЇ просто прибрали з дороги. Гольник не здається, але без суспільної підтримки нічого не вийде — в олігархів грошей більше.

Джерело

Share