“Пане Володимир Зеленський, де Ви таких депутатів знаходите?” – депутат “Слуги народу” носить російський триколор

Депутата від фракції “Слуга народу” Артема Дмитрука, який під час засідання Верховної Ради навмисно закривав собою депутата від “Європейської солідарності” Вікторію Сюмар під час її виступу, сфотографували у спортивній формі з російським шевроном.

Про це повідомив політтехнолог Віктор Уколов на своїй сторінці у Facebook.

“Пане Володимир Зеленський, де Ви таких депутатів знаходите?

У фейсбук стверджують, що на цьому фото саме той нардеп Слуги народу, який вчора, знущаючись, закривав собою Вікторія Сюмар. Проблема в тому, що на його руці шеврон з російським триколором. Якщо це справді він, значить закони для України пише ворог, якого партія президента завела у найвищий орган влади”, – написав політтехнолог.

Раніше депутат фракції “Європейська солідарність” Вікторія Сюмар написала у Facebook, що депутат від фракції “Слуга народу” заважав їй під час виступу у парламенті.

1

“Даю можливість колезі “прославитися”. На виступи поки не спроможні, одна втіха лишається – прикривати “особливо озброєну і небезпечну” мене. Такий він, “зелений парламентаризм”, – зазначила політик.

Свою думку з цього приводу поведінки депутата від “Слуги народу” у Верховній Раді висловив колишній віцепрем’єр міністр України Павло Розенко.

1

“А от цікаво, в черговій серії про 200 днів “Слуги” покажуть як накачено-дебелі депутати з однойменної фракції по-геройськи кидалися на тендітну Вікторія Сюмар, намагаючись тим самим фізично перешкодити опозиційному народному депутату виступити у Верховній Раді. Це їх таким прийомчикам в Трускавці вчили?Чи, може, покажуть обличчя деяких депутатів від СН, які дружньо реготали під час цього неподобства і плескали в долоні? Чий Слуга?? Якого “народу”? Хто його обирав? Признавайтесь бігом!” – прокоментував – політик.

Джерело

Share