Павло Гриб відмовився вітатися із Зеленським у аеропорту: що трапилось

7 вересня після довгоочікуваного повернення на батьківщину звільнений з полону, де провів два роки, Павло Гриб не привітався з Президентом України Володимиром Зеленським.

В інтерв’ю журналістам Павло Гриб сказав, що не втомився за час полону і поки не збирається пишно святкувати своє повернення. Однак він не став тиснути руку президенту, передає “Голос.UA“.

“Не привітався, тому що не вважав за потрібне”, — сказав Павло.

21-річний в’язень розповів, що росіяни до останнього не говорили нічого про звільнення. Сьогодні його підняли о 03:00, наказавши зібрати речі. Коли всі були готові, очікування подальших дій розтягнулося на кілька годин. «Потім документи, гроші видали. Гроші, які мої були на рахунку — 1400 з гаком рублів на дорогу і мої гроші», — сказав Гриб.

Зараз він не хоче говорити і згадувати, що з ним було в РФ. Питання про здоров’я трохи дратує його: «Що я, хворий якийсь? Мене всі питають. А мені 21 рік — я не дід якийсь!».

Нагадаємо, в березні 2019 батько Павла Гриба заявив, що його син серйозно хворий і потребує операції. Вирок російського суду став для нього смертельним вироком.

Джерело

Share