Пенсійна реформа: Скільки українців ризикують залишитися без пенсій

Яка кількість українців можуть залишитися без пенсій: є число

Як наслідок глибокої верифікації соціальних виплат, ініційованої українською владою, пенсій можуть втратити аж до 3,5 мільйонів людей.

Таке судження озвучили українські фахівці.

Так, економічний фахівець Олексій Кущ вважає, то що влада в слідстві ревізій розраховує зупинити виплати приблизно 20-30% пільговиків.

“Я вважаю, що поставлена ​​мета в найкоротший період з підтримкою різних фільтрів відокремити приблизно 20-30%”, – вважає фахівець.

При присутності в Україні приблизно 18 млн. Пільговиків, 20% – це найбільш 3,5 млн індивід. Отже, безпосередньо таку кількість людей можуть втратити виплати в слідстві верифікації.

Схожі числа привів фахівець з проблем пенсійної реформи Тарас Козак.

Грузини, провівши верифікацію, заощадили близько 30% витрат на суспільну підтримку, греки – близько 20%. В тому числі і в державах, де мінімум корупції, і все без винятку пораховано, як Австралія і Канада, – у них 2-4 % постійно витікають неясно куди “, – повідомив хтось.

За його думці, числа в Україні стануть схожі з показниками Грузії.

“Процедура такого роду адже, 20-30% – в даному діапазоні”, – позначив він.

Українці відчують на собі всі «принади» пенсійної реформи – разом з осучасненням пенсій і новим правилом перерахунку виплат, посилили і вимоги

Так, якщо у людини немає 26 років трудового стажу, то немає і пенсії в 60 років.

Зараз українці починають працювати десь в 21 рік, якщо ти не студент-медик, адже лікарі можуть отримати повне медичне освіту тільки до 25-26 років. Так, якщо починаючи з 26 років безперервно працювати, то до 60 років буде всього лише 34 роки стажу. Значить, вийти на пенсію можна буде тільки в 63 (або докупити один рік стажу).

HR-експерт Олександр Білоус в коментарі одному з українських ЗМІ зазначив, що сучасні українці рідко затримуються на одному місці на все життя: «За все життя може легко набратися три-чотири роки, коли офіційно ніде не влаштований. Це може бути перерва в роботі в зв’язку з народженням дитини, може бути потрібно на якийсь час зайнятися своїм здоров’ям. Це можуть бути абсолютно різні причини ».

Джерело

Share