Перепалка почалась! Порошенко несподівано прuйшов на 1+1 і вперше на пряму rоворить з Зеленським!

Президент Петро Порошенко прийшов на телеканал 1 + 1 і викликав кандидата в президенти Володимира Зеленського на дебати “прямо зараз”.

Телеведуча Наталя Мосейчук сказала, що журналісти намагаються вийти на зв’язок із Зеленським.

Через деякий час, за її словами, відповідь була отримана: Зеленський прийти не може, тому що їде до Франції на зустріч з президентом Емманюелем Макрона.

Далі телеканал включив трансляцію телефонної розмови із Зеленським – той сказав, що вже в Парижі, заявив, що Порошенко нібито знає про це, і що в аеропорт його супроводжував автомобіль СБУ.

На що Порошенко відповів: “Я хочу вас переконати, що за вашими пересуваннями президент і кандидат Порошенко не цікавиться”.

Зеленський покликав Порошенко на дебати на Олімпійський 19 квітня. Порошенко відповів: “Володимир Олександрович чує тільки себе”, і запросив на 14-е. Зеленський: “19 числа на НСК Олімпійський, точка” – і поклав трубку. Порошенко: “Не треба ховатися, ні від журналістів, ні від народу, ні від дебатів. Кидати слухавку – означає, що він не готовий”.

Раніше сьогодні повідомлялося, що в Єлисейському палаці офіційно підтвердили інформацію про заплановану зустріч президента Франції Еммануеля Макрона з президентом України Петром Порошенко і кандидатом в президенти Володимиром Зеленським. Зустріч запланована на п’ятницю, 12 квітня. О 15:00 Макрон зустрінеться із Зеленським, а о 18:00 – з Порошенком. При цьому відкритою для преси буде тільки протокольна частина зустрічі з Порошенком. З Зеленським планується тільки зйомка перед початком розмови.

Джерело

Share