Перепис населення відкриє шокуючу правду! Скільки українців залишилося в країні!

Намір прем’єр-міністра України провести перепис населення може неприємно здивувати Кабінет Міністрів, оскільки зараз на роботу за кордон виїхали мільйони українців.

Про це йдеться в матеріалі “5 каналу”, присвяченому питанням трудової міграції.

За останніми підрахунками експертів, тільки у трудовій міграції беруть участь понад восьми мільйонів українців.

“Потрібно проаналізувати скільки все-таки реально населення в країні, скільки виїхало за кордон і там працюють – в цьому і є сенс перепису”, – сказав глава правління Центру політичних досліджень “Пента” Володимир Фесенко.

Отримані реальні цифри повинні стати двигуном для розробки міграційної та демографічної державної політики, яка вкрай необхідна Україні. Її повинні впровадити тільки що призначені члени уряду, кажуть експерти. До того ж, такі ініціативи вже довели свою ефективність у багатьох європейських країнах.

“Сусідні держави ведуть політику не тільки залучення працівників, а й політику інтеграції, асиміляції. Наприклад, та ж Польща робить доступне іпотечне кредитування. Також діють медичне страхування, соцгарантії для сімей. Те ж будуть робити і Німеччина, Словаччина, Чехія”, – сказав експерт програми “Міжнародна і внутрішня політика українського інституту, майбутнього” Ігор Тишкевич.

Джерело

Share