Підтримав іншого кандидата: Садовий зняв свою кандидатуру з виборів президента

Кандидат у президенти України, міський голова Львова Андрій Садовий зняв свою кандидатуру з президентських виборів, та підтримав екс-міністра оборони Анатолія Гриценка. Обидва політики об’єднали свої зусилля на виборах.

Саме зараз у нас є шанс вибрати українського та антикорупційного президента. Тому я прийняв рішення. Я відкликаю свою кандидатуру з виборів президента. І я оголошую про підтримку на виборах на пост президента Анатолія Гриценка,
– заявив Садовий.

Він додав що вже наступного тижня зустрінеться з Гриценком, обговорить з ним умови їхньої політичної співпраці та підпише публічну угоду.

“Це не є безумовна підтримка. Ми на початку наступного тижня підпишемо публічну угоду. І в тій угоді будуть дуже важливі принципи. Принципи щодо оборони і безпеки нашої держави, щодо боротьби з корупцією, окупованих територій, чистоти кадрової політики. Я думаю, це важливо для нас всіх”,
– зауважив він.

ні з іншими кандидатами. Це вчинок – крок до перемоги, яка потрібна Україні.

Мер Львова наголошував, що йдучи на вибори, чудово розумів “бажання українців мати єдиного кандидата, який буде здатний перемогти всіх цих ставлеників олігархів і мародерів при владі”. На переконання Садового, єдиний кандидат від демократичних, антикорупційних сил має всі шанси перемогти на виборах Президента.

Вирішальними для його рішення стали результати соціологічних опитувань серед українців за трьома основними показниками – рейтинг, динаміка та рівень довіри в суспільстві.

Хто лідирує у президентській гонці: дані соціологічної агенції “Fama”

Володимир Зеленський – 26,6%;
Петро Порошенко – 23,4%;
Юлія Тимошенко – 14,3%;
Юрій Бойко – 8,1%,;
Анатолій Гриценко – 8%;
Андрій Садовий – 4,4%.

Кому з політичних діячів українці довіряють найбільше?

Володимир Зеленський – 49,9%;
Андрій Садовий – 40,5%;
Анатолій Гриценко – 38,7%.

Джерело

Share