Підвищення заробіних плат! Разумков виступив із гучною заявою! Цьому бути!

Ключовим завданням партії Слуга народу в сфері промислової політики стане створення нових робочих місць і підвищення рівня заробітних плат на підприємства.

Про це заявив глава партії Слуга народу Дмитро Разумков в Дніпрі під час відвідування заводу Інтерпайп Сталь.

«Коли ми говоримо про інноваційні підприємства, які розвиваються, йдуть в ногу з часом, дають робочі місця і сплачують досить високі заробітні плати, підтримка держави повинна бути. Але при цьому важливо, щоб умови ведення бізнесу для всіх були рівні, – зазначив Дмитро Разумков. – Високі зарплати і нові робочі місця – необхідна умова для повернення з-за кордону українців, які вирушили шукати кращу долю в Європі або інших частинах світу. Це одне з ключових завдань, яке ми перед собою ставимо ».

Дмитро Кисилевський, кандидат в депутати від партії Слуга народу в Індустріальному та Самарському районах Дніпра, де розташовані більшість промислових підприємств міста, заявив, що на сьогоднішній день держава не тільки не допомагає, але і часто створює перешкоди для роботи промисловості. Змінити ситуацію, на його погляд, може повне перезавантаження складу парламенту, і формування нових економічних пріоритетів.

«Я дуже добре знаю, що від того, який дохід отримують робочі на промислових підприємствах, залежить рівень життя більшості людей, які тут живуть. Зараз повинне відбутися перезавантаження влади, а після – змінитися пріоритети в державній економіці. Державним пріоритетом в економіці повинно бути підтримка промисловості, щоб підприємства забезпечили зростання зарплат для людей, які живуть тут, в промисловій частині країни », – заявив Дмитро Кисилевський.

Окрім того, Партія “Слуга народу” перевіряє інформацію про російське громадянство Михайла Соколова, який балотується до Верховної Ради під 99 номером списку партії.

“Якщо історія з громадянством Соколова підтвердиться, то дійсно будемо приймати рішення про постпраймеріз”, – сказав Разумков.

Нагадаємо, Соколов не єдиний кандидат від “Слуга народу”, до якого у ЗМІ та громадськості виникли питання. Наприклад, під 78-й номером у списку йде Ольга Кавун – разом з батьком вона володіє ресторанним бізнесом на території анексованого Криму. Окрім того, Кавун є кумою сина прокурора-втікача Віктора Пшонки Артема.

“У нас такий список, що з будь-якого питання ми зможемо знайти компетентну думку. Крім того, ми завжди готові комунікувати з людьми ззовні і отримувати консультації”, – запевнив Разумков.

Раніше через суспільний резонанс зі списку “Слуги народу” вибув Дмитро Співак, якого називають наближеним до Віктора Медведчука.

Джерело

Share