Пільг на проїзд більше не буде: що влада підготувала українцям

Киян очікує черговий “напад” монетизації від київської влади: пільговики безлімітно кататися безкоштовно в транспорті тепер не зможуть

В той час, як в Європі в деяких країнах роблять муніципальний транспорт безкоштовним, в Києві столична влада готова «перекрити кисень» з безкоштовним проїздом для пільговиків.

Зрозуміло, що є особи, які користуються безкоштовними поїздками незаконно. Проте як бути тим, хто дійсно потребує допомоги держави у зв’язку з низкою факторів, які не дають їм в повному обсягу заробляти, а часом і жити.

Розпорядження мера Києва Віталія Кличка від 19 лютого 2019 року з’явилося на сайті Київської адміністрації.

Виходячи з рішення київської влади, пільговикам у столиці будуть грошима видавати на проїзд суму рівну 240 гривням на місяць.

Відповідно до статті 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року № 197 «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах», з метою реалізації державної політики щодо соціального захисту осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду затвердити на 2019 рік розмір щомісячної готівкової виплати окремим категоріям громадян, визначених пунктом 2 Порядку надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року № 197, які мають пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських та приміських (крім залізничного та річкового транспорту) маршрутах у сумі 240,0 грн.”, – сказано в повідомленні на сайті КМДА.

Так, виходячи з рішення, київські чиновники порахували, що пільговик частіше, ніж 30 раз в місяць не користується муніципальним транспортом.

Джерело

Share