Пілот розвертає літак і висаджує жінку – тільки тоді вона розуміє причину того, що сталося

Авіакомпанії на постійній основі отримують всілякі скарги і критику з боку незадоволених пасажирів. Але, як правило, співробітники авіаліній роблять все можливе і навіть більше, щоб їх клієнти залишилися задоволені рейсом і сервісом, інформує Ukr.Media у світі.

Запитайте про це Пеггі Уле, яка навіки залишиться вдячна авіакомпанії «Southwest Airlines», що виручила її у важкий момент.

Коли Пеггі Уле сіла в літак, який прямував з Чикаго в Колумбус, штат Огайо, вона, згідно з правилами авіаперельотів, вимкнула свій мобільний телефон.

Літак уже від’їхав від посадкових воріт і рухався в напрямку злітної смуги, коли пілот раптом розвернув його і пішов назад до терміналу.

Пеггі і інші пасажири поняття не мали, що відбувається.

Коли літак зупинився біля воріт терміналу, до Пеггі підійшла стюардеса і попросила її зійти з борту авіасудна. Пеггі спочатку подумала, що вона сіла не в той літак, але, коли вона повернулася в термінал, співробітник авіакомпанії попросив зателефонувати чоловікові.

Виявляється, чоловік Пеггі не зміг додзвонитися до дружини, так як його телефон був вимкнений, тому подзвонив в авіакомпанію «Southwest Airlines», яка летіла його дружина. На щастя, авіакомпанії вдалося повернути ще не злетівший літак, щоб подружжя змогли зв’язатися один з одним.

Чоловік повідомив Пеггі, що їхній 24-річний син отримав серйозну травму голови і знаходився в комі в Денвері, штат Колорадо.

Пеггі ще не встигла усвідомити подію, як співробітник авіакомпанії сказав їй, що вони поміняли її квиток на наступний прямий рейс в Денвер і вирішили всі супутні цьому формальності. І, звичайно ж, все це безкоштовно!

«Мені запропонували зону очікування для бізнес-класу, перенаправили мій багаж, дали мені сісти на борт позачергово, а також дали мені готовий обід в дорогу при висадці в аеропорту Денвера. Мій багаж доставили в готель, де я зупинилася, і мені зателефонував один з менеджерів авіакомпанії «Southwest Airlines» і поцікавився, чи все в порядку і як самопочуття мого сина», — розповіла Пеггі Уле.

Завдяки професіоналізму і розуміння співробітників авіакомпанії, Пеггі змогла швидко зв’язатися зі своєю родиною і потрапити в лікарню до сина, щоб надати йому необхідну підтримку, і при цьому, не заплативши ні єдиного цента.

На щастя, її син повністю оговтався від травми голови.

 

Share