Після тривалоrо мовчання, Надія Савченко звернулась до українців через Зеленського

Надія Савченко заявила, що зіграла ключову роль в “феномен” перемоги артиста Володимира Зеленського в першому турі виборів президента України.

Про це йдеться в зверненні, яке 8 квітня опубліковано на сторінці Савченко в Facebook.

На її думку, кримінальне провадження про підготовку нею тераkтів проти органів державної влади “оживило чудо-казку” – серіал “Слуга народу”, в якому Зеленський грав “народного президента” Василя Голобородька. Показання в кіно сцени розsтрілу і захоплення Ради “емоційно до болю близькі українському народові”, написала Савченко.

“Можливо, Володимир Зеленський так і залишився б актором, що зіграв Голобородько, над яким українці весело посміялися, якби не одна обставина. Коли генеральний прокурор Луценко з трибуни Верховної Ради заявив, що народний депутат України Надія Савченко разом з главою” Офіцерського корпусу “Володимиром Рубаном збиралися підірвати Верховну Раду гранатами, а тих, що вижили депутатів і чиновників добивати автоматами, українці сміялися ще більше, ніж над фільмом “Слуга народу”.

Але при цьому люди також зрозуміли, що з’являється та сила, яка їх мрії може реалізувати, тому що з вуст посадовців прокуратури та СБУ це вже звучало не як жарт “, – заявила нардеп.

Савченко вважає, що громадяни злякалися своїх же радикальних думок і знайшли вихід в еволюційному перетворенні системи за допомогою обрання на президентський пост Голобородько-Зеленського.

Джерело

Share