Пoчaлocь! Порошенко пoчав пaкyвaтu валізu : Кошкіна (ВІДЕО)

Петро Порошенко і його штаб зрозуміли, що виграти вибори не вдасться ні за яких обставин і за даними авторитетної журналістки він вже почав пакувати валізи. Про це повідомляє авторитетна журналістка Лівого Берега – Соня Кошкіна. «Зазор між фаворитами – в абсолютних цифрах – 2,7 мільйона голосів . Об’єктивно, ліквідувати настільки істотний розрив неможливо.

Максимум – скоротити (з прицілом на наступні парламентські), та й то несуттєво «, – пише відома журналістка Соня Кошкіна для Lb.ua . У статті наголошується, що після першого туру виборів Порошенко кинувся в агресивну атаку із застосуванням чорних технологій, однак допомогти йому вже не в силах ніякі хитрощі. Співрозмовники зі штабу Порошенка повідомили Кошкіній, що не очікували таких результатів першого туру, але після раптового шоку сприймають провал відносно спокійно. « У другому турі Петро в абсолютних цифрах ще збільшить, але процентний розрив навряд чи сильно скоротиться. Більш того, якщо допустити, що ми перемагаємо Зеленського, це потрібно робити з серйозною перевагою. 55 на 45 наприклад. Але точно не 51 проти 49 – в таке багатьом важко буде повірити і, отже, прийняти «, – розповів один з інсайдерів. Журналістка запевняє, що в штабі Порошенко вже згортають діяльність волонтерів, а члени команди готуються залишати свої кабінети і планують відпустки. Сам Петро Порошенко в сказі. Він ніяк не може повірити, через тиждень він буде простим смертним і його неминуче будуть переслідувати за законом. Прихильники Порошенко хочуть скоротити розрив у другому турі, підготуватися до парламентських виборів, постаратися згуртувати своїх прихильників в ВР, щоб не допустити можливості її дострокового розпуску. Втім Кошкіна занадто оптимістично дивиться на майбутнє Петра Порошенка. Багато хто вважає, що Петро Порошенко і його команда будуть тікати з України. Націоналісти і депутати від інших фракцій публічно заявляють, що вони особисто будуть ловити депутатів від БПП в аеропортах і вокзалах, щоб ніхто не зміг втекти з країни! Зокрема про це заявив націоналіст Мосійчук. Він каже, що особисто буде блокувати аеропорт в Києві:

Від Петра Порошенка в терміновому порядку біжать люди. Його найближчі соратники прийняли остаточне рішення покинути БПП і будь-якими шляхами потрапити в Парламент за списками інших політичних сил. За нашими даними, 100% рішення покинути Порошенко взяли Віталій Кличко і сім’я Луценко. Юрій Луценко планує оголосити про відставку з поста Генерального Прокурора в найближчі дні, а його дружина думає піти від Порошенка за станом здоров’я. Таке ж рішення прийняла добра половина БПП, яка думає перевзутися в стрибку і потрапити в списки інших політичних сил щоб уникнути переслідувань. Вони сподіваються, що зможуть 5 років пересидіти в Раді під прикриттям депутатської недоторканності. Зараз соратники Петра Порошенка чекають приблизну соціологію, щоб подивитися чи є мінімальні шанси на те, що БПП зможе потрапити в новий Парламент. Політологи в один голос говорять, що в разі поразки Петра Порошенка на президентських виборах, БПП в той же день розпадеться. Наше джерело каже: «Вони зараз як щурі очікують соціологію і думають як би перевзутися в стрибку. Добра половина розуміє, що потрібно терміново бігти від Порошенка, оскільки будуть обґрунтовані переслідування за все 5 років знущань, грабежу, корупції на крові »- говорить джерело. Також наш співрозмовник додав: «Я знаю точно, що в разі поразки Порошенко на виборах, а воно неминуче, в той же день чиновники масово поїдуть« на відпочинок ». Я запевняю вас, що вони будуть відпочивати там дуже довго. Частина з них вирішить залишитися там назавжди. У них же по пару паспортів, нерухомості купа за кордоном ». Відзначимо, що Петро Порошенко знає про це і наказав своєму вірному Гелетею стежити за кожним депутатом. Порошенко сподівається повісити злочину на своїх соратників, щоб уникнути персонального переслідування.

Обов’язково поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах. Країна повинна знати правду!

Джерело

Share