“Пocтарів років так на 20”: У 3Мl транслюють втомленого Зеленського, який сьоroдні покuдає Банкову

У середу, 24 липня, президент України Володимир Зеленський зустрівся з Групою послів країн «Великої сімки». Метою зустрічі стало обговорення підтримки реформ в Україні та главами представництв Європейського Союзу і НАТО в Україні.

У мережі з’явилися фото втомленого Зеленського, який залишає Офіс президента після зустрічі, повідомляє «Страна».

На фото видно, що Володимир Зеленський виглядає замисленим.

Коли Зеленський виходив з Офісу президента, до нього підійшов літній чоловік в тюбетейці. Президент вислухав його, після чого президент записав щось у свій телефон. Потім до нього підійшов ще один чоловік, якого також вислухав Володимир Зеленський.

1

Відзначимо, що іноземні представники ЄС і НАТО висловили готовність надавати широку підтримку реалізації амбітної програми реформ, яка була оголошена Главою держави раніше і повинна отримати необхідну підтримку нового складу українського парламенту.

Володимир Зеленський поінформував учасників зустрічі про ситуацію на Донбасі і останні кроки по розведенню сил навколо Станиці Луганської. Він підкреслив, що необхідною передумовою для подальшого прогресу у врегулюванні конфлікту є чітке дотримання режиму припинення вогню. Основна увага під час зустрічі була приділена глибинним реформам, які здійснює Україна, та підтримки зусиль президента та його команди з боку міжнародних партнерів.

Джерело

Share