Подивіться зараз на свої руки: те, як розташована лінія серця, визначає ваше життя

Кожна людина має свій неповторний візерунк на долонях. Безліч ліній красиво перетинаються, створюючи цікаві орнаменти. Однак естетика ліній на руках грає другорядну роль. Адже по долонях можна дізнатися про себе дуже багато цікавого

На долонях розташовується безліч найрізноманітніших викривлених ліній. Однак існує три головних, які називають «шляхами»: Шлях Життя, Шлях Здоров’я і Шлях Душі.

Остання лінія відкриває двері в світ людського серця. Саме щодо її розташування на обох долонях можна дізнатися про себе стільки, скільки не знав ніколи.

варіант №1

Лінія Серця на лівій руці вище, ніж на правій.

Таке розташування ліній говорить про те, що господар долоні — людина влюблива. Однак для нього не складає труднощів відразу зрозуміти, чи складеться у нього що-небудь з тих чи інших партнером чи ні. У цьому допомагає відмінна інтуїція і здатність звертати увагу навіть на найдрібніші деталі.

Люди з таким розташування мають пристрасну гарячу натуру. Вони запальні, але максимально відхідливі. З ними приємно спілкуватися і не менш приємно сперечатися. Такі люди вміють приводити вагомі аргументи і навіть в конфліктних ситуаціях поводяться гідно. Незважаючи на вищевказані характеристики, люди з подібними долонями не люблять провокувати спірні ситуації і не люблять сваритися.

Такі люди, як правило, виходять заміж або одружуються лише при надзвичайній і взаємної любові. Вони не прощають зраді самі не люблять інтрижок, а тому партнера для життя вибирають ретельно.

Їм важливо, щоб друга половинка була романтичною, чуйною, легкою в спілкуванні — такі же, як вони самі. Крім того, люди з такою Лінією Серця все життя спираються на свої тверді моральні принципи. Від інших людей вони чекають того ж.

варіант №2

Лінія Серця на правій руці вище, ніж на лівій.

Люди з такою лінією Душі дуже мудрі і вкрай раціональні. Вони завжди розраховують тільки на себе і свої сили. Їх головний союзник — логіка і аргументи. Без них ці люди навіть в суперечки не вступають.

Партнера для любовних відносини люди з подібними долонями вибирають досить прагматично. Однак до слабкостей або дрібних недоліків другої половини вони ставляться з розчуленням і спокоєм. Терпіння і шанобливе ставлення до своєї пасії — одне з найважливіших якостей людей з таким розташуванням Шляхи Душі.

На них завжди можна покластися. Вони прийдуть на допомогу в будь-яку хвилину і зроблять все, що від них потрібно.

Розум — головна зброя цих людей. Найчастіше вони врівноважені, спокійні, терплячі, однак дуже вимогливі до себе. Нерідко люди з такими долонями відчувають стреси і депресії через невідповідність власних очікування від самого себе. Проте у них виходить вчасно взяти себе в руки і повернутися до звичної розміреного життя. Все завдяки чіткому самоконтролю і здатності аналізувати те, що відбувається.

Головних бич таких людей — неуважність. Вона не доходить до абсурду, проте нерідко заважає в повсякденному житті.

варіант №3

Ліній Серця на обох руках розташована на одному рівні.

Таке поєднання ліній вважається одним з найбільш рідкісних. Люди з подібним розташуванням Лінії Серця мають дуже важкий характер. Вони добрі, відкриті, щирі, але одночасно образливі, емоційні і досить ранимі. . Це відбувається, тому що вони все сприймають на свій рахунок.

Однак одним з плюсів людей з такими долонями є те, що вони усвідомлюють всю свою внутрішню складність. Саме тому ці люди цінують друзів і коханих, які незважаючи ні на що залишаються з ними разом до кінця. Люди з однорівневими Лініями Душі завжди будуть вдячні близьким за підтримку і завжди будуть готові заради них на все.

Добродушність і сердечність такої людини прекрасно уживається з підозрілістю і несерйозністю. Проте подібну людину можна назвати позитивним і привабливим. З ним приємно і легко спілкуватися, він ерудований і знає багато цікавого, він вміє слухати і ніколи не засудить.

З людей з подібними долонями виходять відмінні друзі і другі половинки. Щоб їх приручити, потрібно багато зусиль, оскільки вони мало кому довіряють. Проте якщо така людина вважатиме вас гідним своєї довіри, в його обличчі можна отримати відмінного товариша і не менш чудового партнера по життю.

Серцева лінія — одна з найпомітніших і важливих ліній на людських долонях. Професійні хіроманти давно віддали їй провідне значення серед безлічі доріжок, що переплітаються на наших руках.

джерело

Share