Полетять найвищі roловu! Іловайська тpareдія: у Зеленського повідомuлu ceнcaційнy новuнy: «чекає тpuбyнал»

У команді передбачуваного переможця президентських виборів Володимира Зеленського вже планують розкривати військові злочини на Донбасі

За даними ЦВК, після другого туру виборів шоумен лідирує з великим відривом від чинного президента Петра Порошенка. У останнього вже немає шансів піти на другий термін. Народний депутат Семен Семенченко поспілкувався з експертом Володимира Зеленського з військових питань Іваном Апаршин і дізнався про можливі нововведення.

«Сьогодні зустрівся з експертом з військових питань команди Зеленського – Іван Апаршин (Ivan Aparshyn) Перш за все поцікавився його позицією щодо Іловайська, Дебальцеве, початку війни, здачі Криму. Його бачення ситуації повністю збігається з моєю позицією. І як народного депутата і як безпосередній учасник подій в Іловайську і Дебальцеве », – підкреслив Семен Семенченко на своїй сторінці в Facebook.

За словами автора, Іван Апаршин виступає за зняттям грифів секретності з матеріалів розслідування фатальних «котлів» на Донбасі і окупації українських територій. Позиція експерта проста: люди повинні дізнатися правду про дії влади. А посадові особи, відповідальні за трагедію в зоні больових дій зобов’язані понести заслужене покарання за підсумками відкритого суду.

Семен Семенченко заявив, що як народний депутат, перший заступник голови Комітету ВР з питань оборони готовий допомогти слідству. А як командир батальйону Донбас в 2014-2015 роках – надати свідчення щодо подій в Іловайську та Дебальцеве. Нардеп також жадає розповісти про обставини здачі частини Донбасу навесні 2014 року.

«І ті побратими які з гідністю і честю пройшли зі мною не тільки фронт, а й боротьбу з мародерського режимом в тилу також готові стати поруч. Це не помста, це не тільки справедливість, це не тільки правосуддя. Це гарантія що подібне не повториться ніколи “, – підсумував Семен Семенченко.

Користувачі соціальної мережі підтримали політика. Марія Гутак вважає, що Петро Порошенко і його прихильники весь президентський термін намагалися запаморочити громадян, але зазнали поразки. За це їх чекає суд.

«Треба йти вперед. Слава Богу порох лише був 5 років і то бачимо наслідки зомбування. Тому все ж здорових психологічно виявилося 73%. Скоро як почне відкриватися правда все побачать, ким був їх «ідол» ». Олександр Лапін припустив, що в разі відкриття документів чиновникам буде непереливки: «Якщо зняти« Гриф секретно », це буде не« Бимба ». Це буде ж * па ж * пасти. Соррі за лексику. »

Вадим Шаповал обурився з приводу військових злочинів, скоєних за роки окупації: «Це не тільки масові вбивства, сплановані цинічні пастки на добровольців, волонтерів та інші активних захисників української державності! це
колаборація з московитсько окупантами, є злочином проти людства, не має строків давності, і під час війни підлягає трибуналу! ».

Джерело

Share