Політтехнолог вважає, що Кремль готує сценарій нового нападу на Україну

Віктор Уколов

Кремль за допомогою українських чиновників-утікачів готує привід для інтервенції проти України.

Про це в ефірі «Прямого» в ток-шоу «Ехо України» заявив політтехнолог Віктор Уколов.

«Якщо проаналізувати те, що ви сказали, то це виглядає як підготовка легенди, що дозволить розпочати інтервенцію проти України, російську інтервенцію. Це casus belli так званий – «причина для війни». В історії України подібні речі були: коли у Харкові був створений типу уряд на противагу Центральній раді, і звідти у 19 році почався наступ більшовиків на догоду цьому уряду, де, власне, українців майже не було. Там були якраз в основному серед уряду росіяни, російські більшовики. А цей наступ вівся багато в чому силами більшовицької Росії, хоча там були так само і деякі українці», – нагадав Уколов.

За його переконанням, Росія готує чергову агресію проти України.

«Готується сценарій майбутнього нападу на Україну. І Янукович, і Марков беруть в цьому участь. Інша справа, що Марков… Я хочу нагадати, хто це. Це колишній український політик проросійський, який був в Одесі, потім Янукович посадив його у в’язницю, і за нього дуже активно виступила Юлія Тимошенко. Вона сказала, що це надія південного сходу України», – поянив політтехнолог.

Він запевнив, що врешті-решт Кремлю не вдасться реалізувати сценарій інтервенції.

«Я думаю, незважаючи на підготовку цього сценарію, цієї інтервенції не відбудеться. Тому що вони могли це зробити ще в 14 році. Якби Янукович не втік з Харкова, а залишився, як це було в 19 році, то законний президент на той момент, його ще не зняли з посади президента, міг би повести інтервенцію на Київ з Харкова. Він міг залишитися в Донецьку, але він втік з Донецька. Зрештою, він міг залишитися в Криму, але він навіть звідти втік, з Криму. І ніяка Європа його «лохом» не робила, як він сьогодні сказав. Він сам себе зробив «лохом»: своїм страхом, своєю втечею», – заявив Уколов.

Він додав, що Янукович кинув свої виборців і остаточно втратив їхню довіру і підтримку.

Зазначимо, сьогодні, 6 лютого, у Москві дав чергову прес-конференцію колишній президент України Віктор Янукович. На думку політолога Тараса Березовця, Кремль явно втратив зв’язок з реальністю і зробив найкращу агітацію за чинну владу, давши слово Януковичу.

джерело

Share