Поливав брудом Україну: СБУ провела обшук у скандального проросійського журналіста

Вранці 5 березня Служба безпеки України приїхала з обшуком до скандального проросійського журналіста Володимира Скачка.

На це поскаржилася російська пропагандистка Ольга Скабєєва в ефірі програми “60 хвилин” на телеканалі “Росія 1”, пише Обозреватель.

“СБУ просто зараз приїхала з обшуком до квартири відомого українського опозиційного журналіста і постійного експерта програми “60 хвилин” Володимира Скачка. Про це повідомила дружина журналіста. Просто в ці хвилини ми намагаємося зв’язатися і з Володимиром, і з дружиною, але зараз і його, і її телефони недоступні. Ситуація тривожна”, — із вдаваною стурбованістю заявила одіозна ведуча передачі.

В СБУ обшук в українофоба поки ніяк не коментують. У свою чергу прихильниця Скачка, правозахисник Наталія Наталина висловила припущення, що його можуть підозрювати в державній зраді. Адже журналіст відомий своїми антиукраїнськими висловлюваннями і є постійним гостем російських телестудій, де брудно лає Україну.

“Якщо обшук проводить відомство Грицака, мова йде, найімовірніше, про 110 або 111 (статтю. — ред.). Володимир відомий своїми опозиційними поглядами і красномовними критичними висловлюваннями на адресу влади. Стало відомо, що в слідчій групі СБУ працюють люди, які спеціалізуються на справах із державної зради. Ситуація серйозна”, — написала Наталина, уточнивши, що в будинку Скачка також перебуває його адвокат.

Джерело

Share