“Порівняйте: при Януковичі відремонтовано 626 км доріг, при Тимошенко – 112 км, при Порошенко – 3800 км”, – блогер

“З року в рік, коли починається весняна “капель”, коли сходить сніг, знаходяться пильні люди, котрі розкривають багатьом нашим співвітчизникам очі, заявляючи, що доріг, як не було, так і немає. Мовляв, обдурили нас європейські реформатори, модними словами, типу “Гіперлуп”, поманили і пішли.

Як повідомляє replyua.net , про це у своєму блозі пише блогер Сергій Марченко.

Він зазначає, що теж полюбляє обкласти міцним слівцем, але, все ж, цифрам довіри більше. У 2013 році було відремонтовано 626 км доріг. Янукович, стабільність, підвищуємо відсоток жирів у маслі, всі справи. При цьому, тільки доріг державного значення в Україні 49 тисяч км. Виходить, за рік ремонтувалося не більш 1,27% таких доріг. Такими темпами на ремонт потрібно 78 років.

Природно, ті, дороги, що вже є, за 80 років без ремонту перетворяться в лайно. І це тільки державного значення, але ж є ще 25 тисяч км територіальних і 121 тисячу км регіональних доріг, але це нікого не хвилювало ні в 2013-му, ні 2009-му, коли прем’єр Тимошенко побудувала аж цілих 112 км доріг. Зрозуміли тільки тоді, тоді старі дороги без ремонту перетворилися в прах.

За словами блогера, в 2018 році капітально відремонтовано 3800 км доріг. Дійсно, це теж не найкращий темп, але є чітке розуміння, що таким темпом ми будемо стрибати дупою на ямах ще років п’ять, але можна просто взяти і порівняйте 3800 і 112. Можна навіть не множити на коефіцієнт війни, просто задуматися.

Джерело

Share