Порошенко розповів коли подасть заявку на вступ України до ЄС

Президент України Петро Порошенко пообіцяв подати заявку про вступ України до Європейського Союзу у 2023 році. Таку заяву він зробив під час щорічної інвестиційної конференції Dragon Capital, пише Today.ua.

«П’ять років тому я брав участь у вашій щорічній конференції як тоді ще народний депутат України. В ці п’ять років вмістилася ціла епоха. Ми з вами, з нашими партнерами і колегами з усього світу, які є інвесторами в Україну, є учасникам вражаючого транзиту України від постколоніальної країни і частини так званого «русского мира» до держави й суспільства, які готуються, і я впевнений досягнуть критеріїв, які дозволять Україні подати заявку на вступ до Європейського Союзу і підписати План дій щодо членства в НАТО», – сказав Президент під час свого виступу.

Порошенко нагадав, що Верховна Рада вже підтримала його ініціативу щодо курсу України на ЄС та НАТО, проголосувавши 7 лютого за відповідні зміни до Конституції. Наступного тижня Президент підпише ухвалені Верховною Радою зміни.

“Сподіваюся, це буде в парламенті, публічно”, – наголосив Порошенко.

Глава держави також звернувся до інвесторів та закликав їх підтримати Україну в її євроатлантичних прагненнях.

«Ви зараз маєте широкі зв’язки в європейських політичних та ділових колах. І я маю надію, що ви станете лобістами України в цьому важливому стратегічному процесі…Ніхто з вас не хоче, щоб сюди знову прийшла Росія, або Україна повернулася під російське колоніальне ярмо», – сказав Петро Порошенко.

Джерело

Share