Порошенко розповів, що зробить в першу чергу, якщо знову стане президентом

Чинний гарант, кандидат на пост глави української держави Петро Порошенко розповів, які початкові завдання планує виконати, повторно ставши президентом.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Він зазначив, що однією з головних проблем в Україні є бідність наших співвітчизників. Отже, в майбутньому необхідно направити певну кількість коштів на соціальну підтримку малозабезпечених українців. Мова йде про пенсіонерів, людей з обмеженими можливостями, членів багатодітних сімей та інших.

Петро Порошенко заявив, що необхідно зробити так, щоб “гроші почали ходити за людьми”. Адже насамперед потрібно спрямувати кошти в ті галузі, розвитку яких найбільше потребують прості українці. Так, Петро Порошенко обіцяє зробити все можливе для поліпшення ситуації в сферах вітчизняної освіти і медицини.

Також він бачить необхідність забезпечити максимальний всебічний розвиток інтелектуальних здібностей українських громадян. Зокрема, Петро Порошенко планує залучити носіїв англійської мови для викладання в українських школах і вищих навчальних закладах.

Джерело

Share