Порошенко терміново збирає депутатів БПП: перші поробиці

Порошенко проведе першу зустріч з БПП після поразки на виборах.

Чинний президента України Петро Порошенко після поразки на виборах 2019 сьогодні ввечері проведе зустріч з парламентською фракцією БПП. Про це РБК-Україна повідомили джерела у фракції.

За даними джерел, зустріч Порошенка з депутатами фракції в БПП відбудеться о 18:30 в партійному офісі на вулиці Лаврській у Києві. Інші подробиці зустрічі поки не повідомляються. У той же час нардеп від БПП Іван Винник в коментарі відзначив, що на зустрічі з Порошенком можуть погодити подальші дії фракції.

“Я не знаю, які точно питання будуть обговорюватися. Я очікую почути, як діючий президент збирається надалі боротися за політичну кар’єру своєї політичної сили. Ми почули, що він збирається захищати народ України. Я хотів би, щоб до цих слів було більше сформульовано і деталізоване наповнення, що буде робити Петро Олексійович і що, на його думку, має робити його фракція “, – додав Винник.

Нагадаємо, раніше представник президента в парламенті Ірина Луценко заявила, що розпуск парламенту та позачергові вибори у Верховну раду можливі на 50%. Разом з тим вона зазначила, що народні депутати нинішнього скликання не налаштовані на розпуск.

Сьогодні судді Окружного адмінсуду Києва вимагали запустити процедуру імпічменту Порошенка і завести справи на нього, міністра юстиції Павла Петренко і главу НБУ Якова Смолія. Керівництво країни і топ-чиновників звинувачують у тиску на судову систему після того, як колегія суддів ОАСК винесла рішення про незаконність націоналізації ПриватБанку. Судді розцінили відповідні заяви як спробу встановити тотальний контроль над судовою гілкою влади.

Джерело

Share