Порошенко: «Як, ти не знаєш, де Холодний Яр?»

В Україні не буде «туристичної периферії», пообіцяв Президент України Петро Порошенко під час свого вчорашнього виступу на Всеукраїнському громадському форумі «Відкритий діалог».

«Поки що туризм забезпечує лише півтора відсотка валового внутрішнього продукту України, тоді як у світовому ВВП туризм складає майже десять відсотків», – визнав Порошенко.

На його думку, шляхи для зростання українському туризму лежать не лише через збільшення потоку туристів у Київ та інші великі міста. «В Україні не буде туристичної периферії», – наголосив Порошенко, пояснивши, що в кожному місті буде знайдено привабливі для туристів історичні об’єкти, а в селах розвиватиметься зелений туризм.

– Україною почнуть їздити українці, щоб добре знати свою країну, добре знати нашу історію. А за ними точно поїдуть іноземці. Ми самі лише відкриваємо для себе природу і культуру власної країни, відвідуючи різні її куточки. І мені подобається, що це стає модним. Раніше люди могли все життя не виїхати за межі своєї області. А на сьогоднішній день: «Та як, ти не був у Кам’янці? Та як, ти не був в Ізюмі? Ти не знаєш, де Холодний Яр? Черкащина! Ти не був на Хортиці? Ті, хто не були, точно будуть! І світ має відкрити для себе Україну! – оптимістично заявив Петро Порошенко.

Джерело

Share