Порошенко яскраво потролив Путіна: “Нехай покажуть свій”

Глава держави Петро Порошенко розповів про нюанси отримання Томосу і їдко підколов російського президента Володимира Путіна

Про це він розповів під час візиту у Вінницьку область.

Зокрема, після урочистого молебену, на якому також були присутні Митрополит Київський і всієї України Епіфаній і Митрополит Вінницький і Барський Симеон, заявив, що в цьому році ці святкові дні особливі.

Крім цього, глава держави нагадав всі етапи процесу створення Православної Церкви України і подякував Вселенському Патріарху Варфоломію “за рішучість, сміливість, віру і мудрість, які Його Всесвятість продемонстрував у вирішенні цього питання”.

“Тепер уже наша церква є канонічною, а нехай тепер вони (РПЦ) зараз самі розберуться – покажуть Томос. А де їх Томос? Сталіним підписано? Правда, її не сховаєш”, – заявив він, висміявши таким чином російського президента Володимира Путіна.

Також Порошенко подякував українським митрополитам і ієрархам за об’єднання, без якого Україна б не отримала довгоочікуваний Томос. Порошенко, підсумовуючи, зазначив, що “незважаючи на певний скепсис, створення української церкви з історичної точки зору відбулося миттєво, за дні або тижні”.

«Путін – главі РАН про роботу із зарубіжними партнерами: Необхідно, щоб ми нічого не програвали, а тільки вигравали. Щоб ми не були просто джерелом якихось наших знань. Якщо ми ділимося чимось з кимось, то ми повинні отримувати рівноцінну інформацію зі зворотного боку», – процитував він його.

Користувачі гнівно відреагували на публікацію пропагандиста і відзначили, що Путін знову піариться, а країна продовжує деградувати.

Джерело

Share