Порошенку можна оголошувати дефолт! Лещенко зробив скандальну заяву

Офіційна виборча програма чинного президента Петра Порошенка – його контракт з країною на 5 років – тріщить по швах від прострочених обіцянок. Фактично, в політичному сенсі чинному президенту можна оголошувати дефолт.

Таку думку у своєму відеоблозі «Чесна політика» висловив народний депутат Сергій Лещенко.

«Порошенко починав президентство з результатом 55% підтримки на виборах, а зараз стільки же кажуть, що готові обрати будь-кого іншого, але тільки не його? Питання не тільки у гучних обіцянках – згадайте про курс 10 гривень за долар або антитерористичну операцію, яка буде тривати не дні, а години», – наголосив Лещенко.

За словами нардепа, чи не головного удару по рейтингу Порошенка завдали корупційні змови – влада Петра Порошенка вирішила більше не приховувати своїх корупційних апетитів та відверто, а часом вульгарно проводила свої схеми.

Пропоную нагадати, до яких цинічних змов вдавався чинний президент, щоб зберігати владу та збагачувати клани-приліпали. Головною оборудкою не тільки 2018, а всього правління Порошенка, я вважаю схему «Роттердам+». Вона примітивна і водночас замаскована від людських очей. Адже гроші крадуться не напряму з бюджету, а виводяться з гаманців усіх споживачів електроенергії,
– сказав Лещенко.

«Враховуючи, що повз пильне око президента Порошенка жодна муха не пролетить, Медведчук розгорнув у всіх перед очима нечувану активність, тому є всі підстави вважати, що за мовчазну згоду Порошенко отримав не лише лояльність телеканалів Медведчука, але також щедрі чайові», – додав нардеп.

Нагадаємо, раніше Лещенко заявляв про корупційні схеми Порошенка! Напередодні скандального конкурсу «Центренерго» стало зрозуміло, що жоден світовий інвестор не прийшов, а потужний актив у тіньовому режимі вирішили відписати Кропачеву. Саме він, як повідомляють джерела, мав придбати «Центренерго» в інтересах своїх тіньових партнерів із Банкової.

Коли афера викрилася, я з колегами кинув усі ресурси для запобігання цьому сценарію. Викриття наміру публічно і робота в комунікації з чиновниками влади та іноземними дипломатами допомогла зламати план Порошенка, – наголосив Сергій Лещенко.

Share