“Посадити за ґрати”: Саакашвілі порадив Зеленському, як почати своє президентство (відео)

Екс-президент Грузії, колишній губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі записав відеозвернення до Володимира Зеленського, називаючи його майбутнім Президентом України. Саакашвілі акцентував увагу, що тільки “посадки злодіїв і корупціонерів піднімуть економіку і стануть запорукою розвитку країни”, пише startko.co.ua.

За словами Саакашвілі, Зеленському не потрібно чинити, як Ющенко і спускати все з рук олігархам і корупціонерам та насамперед – посадити за ґрати Порошенка і його оточення. Саакашвілі підкреслив, що якщо Зеленський дасть слабинку і не прибере Порошенка, Луценка та інших, то його скинуть, висловивши імпічмент через більшість в Раді.

Коментуючи інформацію, економічний експерт Михайло Кухар зазначив, що йому особисто здалося, що це шантаж. Так розмовляють люди, збентежені тим, що з ними ще не почали переговори. Але найбільше бентежить головна порада: приходячи до влади “зачищати опозицію”.

Він Зеленського закликає насамперед “посадити Порошенка і його оточення”. Мовляв, це сподобається народу. Схоже, Саакашвілі таки розкрився перед нами як “східний деспот”, який щиро не розуміє суті демократії у сучасному світі і в сучасній політиці.

Джерело

Share