Посередині мій син, за якого прошу молитися.. Праворуч Влад, єдиний син, зaгинув рік тому. Зліва Богдан, якого поховали вчора..

В цьому фото вся реальність нашого життя, яку намагаються неафішувати.

Посередині мій син, за якого прошу всіх друзів, знайомих і незнайомих молитися, щоб повернувся ЖИВИМ І ЗДОРОВИМ !!!!!!!

Праворуч Влад Шокот (єдиний син у батьків !!! ) , загинув більше року назад.

Ліворуч Богдан Слобода (єдиний син у батьків !!!) поховали вчора 9 березня

Найближчі друзі, 20 річні офіцери. Світла їм пам’ять

Це велика біль для всіх їх друзів, рідних, знайомих. Болить кожній адекватній людині за всіх загиблих у ці 5 років

І не треба ховатися від цього і чекати, поки внутрішні с..ки не понажираються на війні, а апетит їх нескінченний, бо хворобливий. І чекати поки європейські с…ки, не насолодяться своєю стурбованістю і будуть жити, враховуючи тільки свої меркантильні інтереси.

Тому що кожен день в Україні залишаються маленькі діти без батьків, молоді жінки вдовами, матері без синів, а невінчаних дівчат буде все більше.

Тому це дійсно стосується кожного. І треба не ховати голову, а щось робити, зупинити це, не дозволяти більше використовувати і принижувати себе, не допускати до влади мародерів, психічно хворих, неврівноважених, чужих українцям по менталітету людей

P. S
Вражає людяність і співчуття українців. Вчора Богданчика проводжав нескінченний потік людей. До кладовища майже 3 км. Всю дорогу зустрічали Героя на колінах і долучались до процесії. Все було в живих квітах і лампадках з прощальними свічечками . Віддали прощальний салют побратими

Джерело

Share