“Поверніться на землю з віртуального світу!”: Гриценко викликав Зеленського та інших на “дуель”

Для того, щоб українці прийшли на дільниці з чітким розумінням свого вибору, ключові кандидати мають взяти участь у відкритих дебатах.

Про це на прес-конференції у Рівному сказав Анатолій Гриценко, повідомляє Обозреватель з посиланням на прес-службу політика. “Люди повинні відчути на цих дебатах три речі: перше — чи розуміє майбутній президент проблеми, якими вони живуть. Друге — чи пропонує майбутній президент переконливі шляхи їхнього вирішення. Третє — чи має він команду, яка це робитиме. І хто входить у цю команду”, — сказав Гриценко.

Він наголосив, що наразі виборча кампанія є віртуальною, а 42 кандидати — це катастрофа для виборця. Саме тому Гриценко закликає вийти до людей та “повернутись на землю з цього віртуального світу”.

“Я підтверджую готовність вийти на прямі дебати з Петром Порошенком, Юлією Тимошенко, Володимиром Зеленським, з Юрієм Бойком, з яким маю принципово різні позиції з багатьох питань, але люди повинні це побачити. Хто готовий не ховатись за охороною, то я запрошую”, — наголосив Гриценко.

За його словами, дискусія має бути професійною, з гострими питаннями, щоб після неї люди вийшли з чітким розумінням свого вибору.

Джерело

Share