«Поверніться назад в клітку, бо інакше війна не закінчиться»: Незалежна церква робить Україну незалежною, — Ландсбергіс (відео)

Вони там в Кремлі надіялися, що народ Литви почне протестувати: навіщо нам такі нещастя, навіщо нам така незалежність, і краще повернемося назад у тюрму… Те ж саме тепер і в Україні.

Україна отримує більше самостійності з Українською православною церквою, і вона стає на ноги як нація. Про це у своєму зверненні заявив під час Українсько-литовського марафону «Разом до перемоги», який транслює «Прямий» перший керівник відновленої незалежної Литви Вітаутас Ландсбергіс, інформують Патріоти України.

«Про це теж треба говорити відкрито. Чи демократичний світ згоджується з цим, щоб одна країна, вже асоційований член Європейського Союзу – і навіть в питанні релігії, конфесії, вибору віри – отримує більше самостійності з Українською православною церквою, і вона стає на ноги як нація, як цивілізація? І це ненавидить колишній господар. Чи можна з цим змиритися? Чи він має право ненавидіти і чинити насилля? Він може стільки випустити крові, що Україна не витримає і здасться.

Ми були у меншому обсязі у подібній ситуації, коли на нас економічно тиснули, лякали і думали, що ми капітулюємо. Вони там в Кремлі надіялися, що народ Литви почне протестувати: навіщо нам такі нещастя, навіщо нам така незалежність, і краще повернемося назад у тюрму… Те ж саме тепер і в Україні: поверніться назад в клітку, бо інакше війна не закінчиться. Але ж війна може закінчитися інакше», — сказав він.

12 січня на «Прямому» відбувся Українсько-литовський марафон «Разом до перемоги». Гостями ефіру стали Олег Абрамичев волонтер, Мирослав Гай, волонтер, Олексій Мазепа старший офіцер Управління Цивільно-військового Співробітництва ЗСУ та Сергій Лойко журналіст і письменник.

7 грудня Литва застосувала індивідуальні санкції з забороною на в’їзд в країну для громадян Російської Федерації, які мали відношення до затримання трьох українських кораблів в Азовському морі.

Share