Президент Порошенко зробив термінову заяву: Українцям на руки роздадуть по 1,5 тисячі гривень

В Україні офіційно запустили програму монетизації субсидій для населення країни, яка передбачає видачу готівки «на руки» для оплати послуг ЖКГ.Таку заяву зробив президент України Петро Порошенко на нараді щодо введення монетизації субсидій. Відзначимо, що остаточне рішення про запуск програми ухвалює Кабінет міністрів.

«Ми з вами запускаємо довгоочікувану систему монетизації субсидій, а саме грошових виплат малозабезпеченим верствам населення. В середньому розмір виплат складе 1,5 тис. гривень», — сказав український лідер.

За його словами, українці зможуть отримати гроші на оплату комунальних послуг за лютий.Петро Порошенко: Як Президент я довіряю українцям. Ми реалізовуємо і запускаємо процес монетизації субсидій. Щоб вже за лютий місяць ті, хто отримують субсидії, мали можливість отримати їх у готівковій формі.Він також вказав, що мета програми — економія енергоресурсів і досягнення енергонезалежності України.

Наша мета — у найближчі 5 років досягти енергонезалежності. У контракті 2009 року передбачалося, що Україна мала брати 52 млрд. кубів імпортного газу. У 2017 році Україна імпортувала 14 млрд кубів. В 2018 – 10,5 млрд кубів. Україна має обходитися без імпортного газу!За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, на даний момент є 3,7 млн домогосподарств, які претендують на отримання монетизованої субсидії.

Він зазначив, що відповідні виплати за поточний опалювальний сезон будуть виплачені в березні, квітні і травні цього року. «Після цього буде здійснено перепризначення субсидії на новий рік, починаючи з травня 2019 року», — додав міністр.Рева звернув увагу, що 69,9% одержувачів субсидій є пенсіонерами.

Відзначається, що субсидія буде перерахована грошовим переказом через державний Ощадбанк, а пенсіонерам її буде виплачувати Пенсійний фонд одночасно з пенсією.Українцям «на руки» роздадуть по 1,5 тисячі: запущено програму субсидій.

Джерело

Share